Wnętrza

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w ramach wykańczania wnętrz domów i mieszkań. Dzięki naszej wykwalifikowanej i doświadczonej ekipie mogą Państwo wykończyć swoje nowe mieszkanie, ale również przeprowadzić kompleksowy remont. Jesteśmy całkowicie do dyspozycji!

 

Atrakcyjnie wyglądający dom czy mieszkanie to marzenie każdego z nas. Aby jednak cieszyć się aranżacjami jak ze swoich snów, powinniśmy znaleźć ekspertów, którzy pomogą nam w ich zrealizowaniu. Wybranie ekipy, która nie pochodzi rzetelnie do zadania, może doprowadzić do jeszcze większych problemów, a także sporych kosztów. Właśnie dlatego warto postawić od razu na ekspertów w swojej dziedzinie.

 

W naszej firmie posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykańczaniu wnętrz. Wyróżniają nas wysoka jakość obsługi, terminowość, dokładność, rzetelność. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni – mamy nadzieję, że Państwo także dołączą do ich grona.

 

Wykonujemy różne prace wykończeniowe w domach i mieszkaniach, dlatego możemy pomóc kompleksowo – wówczas nie muszą Państwo zatrudniać już kilku ekip, ponieważ nasza będzie mogła zająć się wszystkimi wymaganymi pracami.

 

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • prace malarskie – malowanie ścian oraz innych nawierzchni
  • tapetowanie – kładzenie różnych typów tapet
  • sufity – wykończenia sufitów w różnych stylach, między innymi z użyciem kasetonów, sztukaterii, także wykonujemy sufity podwieszane
  • technologie gipsowe – kładzenie gładzi gipsowych, wykańczanie sufitów, stawianie ścian działowych oraz wykonanie zabudów na życzenie klienta
  • prace stolarskie i okładzinowe – montaż paneli podłogowych, wykładzin dywanowych i PCV, montaż listew
  • filizowanie – kładzenie płytek i glazury na ścianach i podłogach
  • inne prace wykończeniowe – montaż karniszy, montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, montaż schodów

 

Jest to tylko wybrany zakres prowadzonych przez nas prac wykończeniowych – także zajmujemy się prowadzeniem innych prac na indywidualne zamówienie klientów, dlatego prosimy o skontaktowanie się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.

 

Nasza ekipa wykończeniowa to osoby posiadające szerokie doświadczenie w branży, orientujące się w najnowszych rozwiązaniach, dlatego też mogą doradzić w doborze takich materiałów i technologii, które sprawdzą się najlepiej.

 

Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania związane z naszymi usługami wykończeniowymi, prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą, a my będziemy mogli wtedy przekazać wyczerpujące odpowiedzi.

 

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszych usług!