Schody

Nasza specjalność to schody – zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz instalacją schodów różnych typów. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu wiemy, jak spełnić także wszystkie Państwa wymagania!

 

Dobre schody powinny w sposób zarówno w funkcjonalny, jak i w estetyczny łączyć pomiędzy sobą różne poziomy budynków. Powinny być też trwałe, aby korzystanie z nich nie wpływało na ich wygląd. W związku z tym dobór odpowiednich schodów może być poważnym wyzwaniem – to w końcu zakup na lata.

 

W naszej firmie wiemy, jak stworzyć najwyższej jakości schody na zamówienie – braliśmy już udział w wielu inwestycjach i mamy nadzieję, że także Państwo dołączą do grona naszych zadowolonych klientów.

 

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa schody różnych typów – zarówno w klasycznym, jak i w nowoczesnym stylu. Nasze schody wyróżniają się dopracowaniem w najdrobniejszych detalach, co powoduje, że mogą stać się prawdziwą ozdobą domu.

 

Wykonujemy schody wewnętrzne takich typów jak:

  • schody samonośne
  • schody na beton
  • schody policzkowe
  • schody półkowe
  • schody gięte
  • schody dywanowe
  • schody ażurowe
  • oraz inne rodzaje schodów na zamówienie

 

Zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i wykonawstwem schodów. Nasi doświadczeni specjaliści będą mogli przygotować projekt schodów indywidualnie dopasowanych do miejsca montażu oraz w stylu odpowiadającym klientowi. Jesteśmy otwarci nawet na nietypowe zlecenia – postaramy się spełnić wszystkie Państwa wymagania.

 

Do produkcji schodów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały – stosujemy starannie wyselekcjonowane drewno oraz innego rodzaju materiały, które pozwalają nam na stworzenie trwałych i estetycznych konstrukcji. Wykorzystujemy między innymi drewno dębowe, które znane jest ze względu na swoją twardość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Na życzenie wykorzystujemy też inne materiały.

 

Zapewniamy również profesjonalny montaż schodów u klienta. Nasi pracownicy przeprowadzą go szybko i sprawnie. Doradzamy też w doborze odpowiednich środków pielęgnacyjnych, aby Państwa schody mogły prezentować się atrakcyjnie na długi czas.

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie mogła spełnić wszystkie Państwa wymagania. Zamontowaliśmy już wiele schodów i zyskaliśmy dzięki temu uznanie klientów w różnych częściach kraju.

 

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi schodami, pozostajemy całkowicie do dyspozycji. Prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie albo e-mailowo.

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!